ONLINE STREAM

  1. Rádió
  2. XTRadio

Állomás általános információi

Név:XTRadio
Állomáslogó:XTRadio
Leírás, szlogen:We Love MusiC! Do U?!
Weboldal:http://xtradio.org/
Jelenlegi helyezés:278. 
Legjobb helyezés:45.
Kapcsolódások:0 / 20
Csatornák száma:3

Stream információk (#1)

Állapot:ONLINE
Szerver:Icecast2 Icecast2
Audió infó:MP3, 192k, sztereó
Stream link:http://xtradio.org:8080/live

Műsorlista (utolsó 10)

22:03
19:36
DRESSTIC - Snapchatter https://soundcloud.com/weunite/dresstic-snapchatter
19:30
Golden Features - No One feat. Thelma Plum (Coyote Kisses Remix) (04:14) https://soundcloud.com/coyotekisses/golden-features-no-one-feat-thelma-plum-coyote-kisses-remix
19:27
Iggy Azalea - Team (NEFFEX Remix) (03:34) https://soundcloud.com/neffex-remixes-foxfam/iggy-azalea-team-neffex-remix
19:24
badbad - Someone New (Dr. Fresch Remix) (03:55) https://soundcloud.com/drfresch/badbad-someone-new-dr-fresch
19:18
Sigma - Nobody To Love (Fanfar Remix) (04:52) http://soundcloud.com/fanfarmusic/nobody-to-love-fanfar-remix
19:15
Mark Morisson - Return Of The Mack (Lost Focus Tony Christofi Remix) (04:18) https://soundcloud.com/lostfocusuk/mark-morrison-return-of-the-mack-lost-focus-tony-christofi-remix
19:12
Funkyloco - Live Your Life (iPod edit) (03:08) http://soundcloud.com/embymusic/funkyloco-live-your-life
19:06
R. Kelly - Ignition Remix (Giraffage Remix) (03:41) http://soundcloud.com/wiz-taylor-2/r-kelly-ignition-giraffage-remix
19:03
Robin Thicke - Feel Good (Jean Tonique Remix) (03:39) https://soundcloud.com/jeantonique/robin-thicke-feel-good-jean

Kapcsolódási grafikonok



Csak a kiemelt rádiókról és TV-kről van grafikonunk!
Hogy lesz a rádiód vagy TV-d kiemelt? Kattints IDE!

Adatok pontossága

A stream szerverekről levett adatok és a grafikonok hitelessége nem ellenőrizthető ezért az itt található információk tájékoztató jellegűek.
Az adatok frissítése 3 percenként történik, ezért az oldalon található információk nem valós idejűek.